Szkoła Podstawowa nr 7

ul. Kołłątaja 1 44-230Czerwionka-Leszczyny

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Plan lekcji

Obowiązujący plan lekcji

REKRUTACJA 2019/2020

Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, wybór szkół, egzaminy ósmoklasisty i gimnazjalny.

Rada Rodziców

konto :O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY 28 8454 1095 2003 0025 4171 0001

Koniec I półrocza

21 stycznia 2019 rozpoczynamy II półrocze roku szkolnego 2018/2019. Od tego dnia będzie obowiązywał nowy plan lekcji.

Zebrania z rodzicami odbędą się 22.01 o godz. 17:00

W tym dniu Rodziców uczniów klas trzecich Gimnazjum i klasy ósmej Szkoły Podstawowej zapraszamy na wspólne spotkanie  dotyczące zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Serdecznie zapraszamy!

Parada Jasełek w CKE

III miejsce za przedstawienie jasełkowe w wykonaniu klasy 6

"Święta w supermarkecie" to  jedno z naszych szkolnych przedstawień jasełkowych, które postanowiliśmy zaprezentować podczas XVIII Parady Jasełek w CKE.

Wystąpili uczniowie klasy 6 i śpiewający anioł - Zuzanna Okseniuk z klasy 5A.

Gratulujemy wykonawcom.

Organizacja 21grudnia 2018

W dniu 21 grudnia ( piątek) odbędą się 3 kolejne godziny lekcyjne, następnie apel oraz spotkania wigilijne z wychowawcami

w klasach.

W tym dniu świetlica czynna będzie do godziny 14:00 dla uczniów, których oboje rodzice pracują.

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. To przeżycie dla każdego człowieka bez względu na wiek. Pomimo braku śniegu to magicznie piękny moment, w którym liczy się wspólna kolacja, łamany opłatek, kolędowanie, jak i pomoc drugiemu człowiekowi. Najważniejszym symbolem jest jednak rodzina i ciepło domowego ogniska, a składane sobie najszczersze życzenia to wspaniały gest pojednania oraz spokoju. PAMIĘTAJMY SĄ WARTOŚCI WAŻNIEJSZE NIŻ TELEFON I INTERNET, które przedstawia poniższa prezentacja.

Boże Narodzenie

Dzień Języków Obcych

W piątek, 23 listopada 2018 roku, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Celem imprezy było uzmysłowienie uczniom, jak wiele korzyści daje nauka języków obcych, jak cudownie jest podróżować, zwiedzać ciekawe miejsca czy poszerzać swoje horyzonty. Dla urozmaicenia imprezy przygotowaliśmy część artystyczno-rozrywkową, w której uczniowie zaprezentowali swoje talenty taneczne. Było kolorowo, ciekawie i bajecznie-dziękujemy za wspólną zabawę. Ponadto pragniemy docenić trud włożony w każdą konkurencję i uczciwą rywalizację. Dzień Języków Obcych okazał się udaną i przyjemną imprezą, którą warto corocznie przeprowadzać. Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za pracę w komisji konkursowej. Specjalne wyróżnienie należy się Pani Przewodniczącej Annie Cieślik, która zadbała o to, aby niczego nie zabrakło i wręczyła upragnione nagrody. GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I ORGANIZATOROM.

DJO2018

 

ADRES

44-230 CZERWIONKA-LESZCZYNY
ul. Kołłątaja 1

E-MAIL

g6.debiensko@wp.pl

telefon

32 4311 855